Adres

NARVA Polska Sp. z o.o.
Global Lighting Components
ul. Szamocka 8, 01-748 Warszawa

Telefon: +48 22 257 60 40
Fax: +48 22 257 60 41
E-mail: biuro@narva.com.pl

E-mail do zapytań ofertowych (kontakt dla nowych klientów): zo@narva.com.pl

Dział sprzedaży hurtowej

Elżbieta Kacprzyk

Kierownik Działu ds. Sprzedaży Hurtowej
tel. +48 22 257 60 49
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 605 445 464
e-mail e.kacprzyk@narva.com.pl

Kamil Duda

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 48
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 660 764 696
e-mail k.duda@narva.com.pl

Michał Mojżuk

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 48
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 728 870 400
e-mail m.mojzuk@narva.com.pl

Dział OEM

Rafał Brodzik

Kierownik Działu OEM
tel. +48 22 257 60 50
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 664 014 500
e-mail r.brodzik@narva.com.pl

Krzysztof Rzepliński

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 50
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 600 818 400
e-mail k.rzeplinski@narva.com.pl

Krzysztof Kaczorowski

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 51
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 662 284 500
e-mail k.kaczorowski@narva.com.pl

Arkadiusz Boruch

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 51
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 692 422 100
e-mail a.boruch@narva.com.pl

Paulina Moczulska

Projektant Oświetlenia
tel. +48 22 257 60 49
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 664 934 984
e-mail p.moczulska@narva.com.pl

Dział logistyki i realizacji sprzedaży

Zamówienia należy kierować na:

fax +48 22 257 60 41
e-mail drs@narva.com.pl

Monika Powroźnik

Kierownik Działu Realizacji Sprzedaży
tel. +48 22 257 60 44
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 662 284 600
e-mail m.powroznik@narva.com.pl

Anna Jurczuk

Specjalista ds. Realizacji Sprzedaży
tel. +48 22 257 60 46
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 728 870 300
e-mail a.jurczuk@narva.com.pl

Paulina Pietrasik

Kierownik ds. Wsparcia i Rozwoju Sprzedaży
tel. +48 22 257 60 45
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 603 996 790
e-mail p.pietrasik@narva.com.pl

Magazyn

Katarzyna Witczak

Logistyka
tel. +48 41 260 90 13
fax +48 41 265 41 15
tel. kom. +48 530 527 087
e-mail logistyka@narva.com.pl

Dyrektor Handlowy

Wojciech Królak

Dyrektor Handlowy
tel. +48 22 257 60 47
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 660 400 004
e-mail w.krolak@narva.com.pl

Księgowość

Barbara Sobolewska

Głowna Księgowa
tel. +48 22 257 60 40
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 660 400 002
e-mail ksiegowosc@narva.com.pl

Sekretariat

Weronika Koc

Asystentka Zarządu
tel. +48 22 257 60 40
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 660 400 005
e-mail biuro@narva.com.pl

Zarząd

Marcin Walkowicz

Prezes Zarządu
tel. +48 22 257 60 40
fax +48 22 257 60 41
e-mail biuro@narva.com.pl

Adam Kiczko

Wiceprezes Zarządu
tel. +48 22 257 60 40
fax +48 22 257 60 41
e-mail biuro@narva.com.pl