Adres

NARVA Polska Sp. z o.o.
Global Lighting Components
ul. Szamocka 8, 01-748 Warszawa

Telefon: +48 22 257 60 40
Fax: +48 22 257 60 41
E-mail: biuro@narva.com.pl

E-mail do zapytań ofertowych (kontakt dla nowych klientów): zo@narva.com.pl

Dział Handlowy

Rafał Brodzik

Ekspert ds. Rozwoju OEM
tel. +48 22 257 60 50
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 664 014 500
e-mail r.brodzik@narva.com.pl

Krzysztof Rzepliński

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 50
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 600 818 400
e-mail k.rzeplinski@narva.com.pl

Krzysztof Kaczorowski

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 51
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 662 284 500
e-mail k.kaczorowski@narva.com.pl

Rafał Malon

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 49
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 601 881 939
e-mail r.malon@narva.com.pl

Paulina Moczulska

Projektant Oświetlenia
tel. +48 22 257 60 49
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 664 934 984
e-mail p.moczulska@narva.com.pl

Elżbieta Kacprzyk

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 48
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 605 445 464
e-mail e.kacprzyk@narva.com.pl

Kamil Duda

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 49
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 660 764 696
e-mail k.duda@narva.com.pl

Piotr Nowak

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 51
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 661 514 105
e-mail p.nowak@narva.com.pl

Dariusz Dudek

Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 22 257 60 48
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 728 870 400
e-mail d.dudek@narva.com.pl

Daria Aksanowska

Asystentka Działu Handlowego
tel. +48 22 257 60 47
fax +48 22 257 60 41
e-mail d.aksanowska@narva.com.pl

Dział logistyki i realizacji sprzedaży

Zamówienia należy kierować na:

fax +48 22 257 60 41
e-mail drs@narva.com.pl

Monika Powroźnik

Koordynator ds. logistyki
tel. +48 22 257 60 44
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 662 284 600
e-mail m.powroznik@narva.com.pl

Anna Jurczuk

Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. +48 22 257 60 46
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 728 870 300
e-mail a.jurczuk@narva.com.pl

Paulina Pietrasik

Koordynator ds. logistyki
tel. +48 22 257 60 45
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 603 996 790
e-mail p.pietrasik@narva.com.pl

Dorota Goliszek

Asystentka ds. Realizacji Sprzedaży
tel. +48 22 257 60 55
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 660 781 700
e-mail d.goliszek@narva.com.pl

Magazyn

Katarzyna Witczak

Logistyka
tel. +48 41 260 90 13
fax +48 41 265 41 15
tel. kom. +48 530 527 087
e-mail logistyka@narva.com.pl

Dyrektor Handlowy

Wojciech Królak

Dyrektor Handlowy
tel. +48 22 257 60 47
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 660 400 004
e-mail w.krolak@narva.com.pl

Księgowość

Ewa Borucka

Głowna Księgowa
tel. +48 22 257 60 40
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 660 400 002
e-mail ksiegowosc@narva.com.pl

Sekretariat

Weronika Koc

Asystentka Zarządu
tel. +48 22 257 60 52
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 660 400 005
e-mail w.koc@narva.com.pl

Iwona Ponichtera

Recepcjonistka
tel. +48 22 257 60 40
fax +48 22 257 60 41
tel. kom. +48 601 219 797
e-mail i.ponichtera@narva.com.pl

Zarząd

Marcin Walkowicz

Prezes Zarządu
tel. +48 22 257 60 40
fax +48 22 257 60 41
e-mail biuro@narva.com.pl

Adam Kiczko

Wiceprezes Zarządu
tel. +48 22 257 60 40
fax +48 22 257 60 41
e-mail biuro@narva.com.pl